هدفگذاری مدرن

هدفگذاری مدرن

هدفگذاری مدرن چیست ؟

 

 

هدفگذاری مدرن متدی است که با در نظر گرفتن دانش ، مهارت، تجربیات شکست و پیشرفت ما ، عملی شدن هدف والای زندگی در آینده   بر اساس تغییرات فناوریها ، شرایط اقتصادی و مشاغل را تضمین میکند .

 

4 ویژه گی افرادی که به شیوه مدرن هدفگذاری میکنند چیست؟

  1. افرادی که به شیوه مدرن هدفگذاری میکنند تمرکز بسیار بالایی دارند زیرا تفکیک هدف اصلی زندگی از اهداف دیگر فردی و اجتماعی به فرد هدفمند این امکان را میدهد تا همیشه هدف اصلی زندگی را در ذهن خود بصورت سه بعدی و متحرک تجسم کند با توجه به این نوع تجسم مغز فرد هدفمند به جای صرف انرژی ، انرژی مثبت تولید میکند که این انرژی مثبت صرف افزایش تمرکز فرد میشود.
  1. هدفگذاری مدرن در فرد هدفمند آرامش بی نظیری ایجاد میکند مشخص و قابل پیش بینی بودن ابعاد ، جایگاه و ارزش هدف در آینده این آرامش و اطمینان خاطر را ایجاد میکند در این حالت هیچگونه فشار روانی یا استرس در فرد به جهت ترس از نرسیدن به هدف ایجاد نمیگردد زیرا نقشه واضح و عملی رسیدن به هدف در دسترس فرد هدفمند است.
  1. مدیریت زمان و تولید ثروت از عوامل ایجاد قدرت فردی است و با توجه به اینکه در هدفگذاری مدرن تسلط افراد بر مسیر تکنولوژی یک ضرورت است و پیش بینی آینده هدف یک مهارت اکتسابی در طول دوره میباشداز اینرو افراد هدفمند در مدیریت و استفاده بهینه زمان در بهترین حالت قرار میگیرند و با توجه به تسلط و شناخت مسیر فناوریها ، بصورت مداوم از ایده های نو و بازارهای جدید پر متقاضی اطلاع دارند این اطلاعات بخشی از هوش مالی افراد را تشکیل داده و پولسازی و افزایش دارایی آنها در کمترین زمان ممکن را موجب میشود.
  1. افزایش انرژی مثبت موجب ارتقا خلاقیت میشود تجسم ذهنی و دیدن ارزشمندی و زیبایی های هدف ، سطح انرژی مثبت افراد هدفمند را هر روز بالاتر میبرد و در نتیجه خلاقیت آنها رشد میکند.

 

 

چرا هدفگذاری مدرن بهترین متد هدفگذاری در جهان است؟

 

متد هدفگذاری مدرن برا اساس نوآوری در هدفگذاری افراد موفق جمع آوری شده است اولین بار در آمریکا تحقیقاتی گسترده در زمینه هدفگذاری مدرن در سال 2004 بر روی دانشجویان انجام شد که در این تحقیق از 100 درصد دانشجویان 84 درصد بدون هدف ، 12 درصد با هدف غیرمکتوب و تنها 4 درصد داری هدف مدرن بودند 10سال بعد با مراجعه به دانشجویان مشخص شد افرادی که هدف غیر مکتوب داشتند 2 برابر افرادی که هدف نداشتند دارای پول و ثروت هستند و افرادی که دارای هدف مدرن بودند بیش از 10 برابر دیگر افراد ثروت و قدرت دارند .

بر اساس این تحقیق هدفگذاری مدرن نسبت به هدفگذاری عادی  5 برابر موفقیت  شغلی ، اجتماعی و مالی در یک بازه زمانی مشخص  نصیب فرد هدفمند میکند و در حقیقت  میتوان گفت 5 برابر سریعتر از روش های عادی هدفگذاری ما راه به هدف اصلی زندگی میرساند.

بلاگ خبری هدفگذاری مدرن

آخرین عناوین هدفگذاری مدرن

 

برای مشاهده پاسخ به سوالات متدوال درباره هدفگذاری مدرن

تاثیر هدفگذاری مدرن در انتخاب درست همسر و  ازدواج همراه با خوشبختی چیست؟

هدف گذاری مدرن  بر روی دانش آموزان کنکوری چه تاثیراتی دارد؟

چه فاکتور هایی در هدفگذاری مدرن موجب شهرت میشود؟

چگونه با متد هدفگذاری مدرن 10 برابر پولسازی بیشتر محقق میشود؟

در چه زمانی با هدفگذاری مدرن میتوان به تناسب اندام رسید؟

آیا میتوانیم تربیت را با هدفگذاری مدرن به فرندانمان واگذار کنیم؟

تاثیر هدف گذاری مدرن در کارآفرینی چیست؟

با هدفگذاری مدرن بارداری استاندارد داشته باشیم؟

آیا هدفگذاری مدرن زندگی ما را منطبق بر استاندارد جهانی میکند؟

  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
  error

  ما در شبکه های اجتماعی

  YouTube
  Instagram
  Aparat
  Telegram
  WhatsApp

  تریز تکنولوژی علم فعال کردنه قدرت بی نهایته مغز

  آدرس

  تهران، خیابان انقلاب ، دانشگاه تهران
  ساعت پاسخگویی:9 الی 17

  تلفن

  021-61119968 ---- 021-86094019

  دریافت فایل آموزش های رایگان